лого Веб Траст Україна - департаменту безпеки SSL сертифікатів adgrafics

Зелені SSL сертифікати для захисту сайтів

затраты в сутки: 25.32 грн.

GeoTrust
True Business ID EV

1 рік - 9240 грн.
затраты в сутки: 15.76 грн.

GeoTrust
True Business ID EV SAN-2

1 рік - 11508 грн.
затраты в сутки: 28.19 грн.

Thawte
SSL Web Server EV

1 рік - 10290 грн.
затраты в сутки: 26.41 грн.

Thawte
SSL Web Server EV SAN-2

1 рік - 19278 грн.
затраты в сутки: 99.53 грн.

DigiCert-VIP
Secure Site EV

1 рік - 36330 грн.
затраты в сутки: 91.48 грн.

DigiCert-VIP
Secure Site EV SAN-2

1 рік - 66780 грн.
затраты в сутки: 149.59 грн.

DigiCert-VIP
Secure Site Pro EV

1 рік - 54600 грн.
затраты в сутки: 137.51 грн.

DigiCert-VIP
Secure Site Pro EV SAN-2

1 рік - 100380 грн.
затраты в сутки: 45.80 грн.

DigiCert
Basic SSL EV

1 рік - 16716 грн.
затраты в сутки: 35.44 грн.

DigiCert
Basic SSL EV SAN-2

1 рік - 25872 грн.

Ось лише кілька причин для використання ССЛ сертифіката:

  1. Посилення довіри. - Коли відвідувач заходить на ваш сайт уникайте появи попередження браузера «Незахищений сайт».
  2. Підвищення продажів. - Відвідувачі частіше купують на сайті, який явно захищений SSL сертифікатом.
  3. Оптимізуйте пошукові запити SEO. - Google тільки там, де ви скажете, тому, якщо ви не вкажете https, постраждають ваші рейтинги.
  4. Демонструйте безпеку свого сайту з гордістю. Якщо хочете зробити ще краще враження, поновіть свій сертифікат до EV вже сьогодні.

DigiCert є європейським постачальником рішень для кібербезпеки. Пропозиції включає в себе SSL / PKI, цифрові і електронні підписи і управління ідентифікацією. DigiCert - нове покоління технологічної компанії. Майбутнє кібербезпеки полягає в автоматизації рішень, функціональної сумісності та обслуговуванні. Дігісерт надає підприємствам рішення, які їм необхідні для задоволення основних вимог до інформаційної безпеки, і для забезпечення безпеки даних, щоб швидше просувати свій бізнес вперед.

Сервісна команда Digicert, з багаторічним досвідом роботи керується філософією клієнта. Команда підтримки DigiCert допомагає клієнтам знаходити правильні рішення швидко, легко і ефективно. Digicert використовує плідні відносини з технологічними партнерами для надання кращих технологій по найвигіднішими цінами в галузі, і переводячи досвід в найкращі доступні рівні обслуговування клієнтів. Крім підтримки технологій наших партнерів, Digicert доповнює рішення за допомогою технологій автоматизації та сумісності.

Сертифікати розширеної перевірки (EV)

Сертифікати EV є найнадійнішими з усіх сертифікатів. Вони також надзвичайно дорогі, і їх видача може зайняти кілька днів. Щоб отримати їх, Центр сертифікації (CA) проводить ретельну перевірку бізнесу веб-сайту, щоб переконатися в його законності і безпеки. Вони також перевіряють, що ідентифікаційні дані організації відповідають офіційним записам і що вони мають право використовувати вказаний домен.

З точки зору зовнішнього вигляду, сертифікати EV надають зелений адресний рядок разом зі знаком замку і назвою компанії. Користувачі, які бачать це миттєво і знають, що цьому веб-сайту можна повністю довіряти.

Сертифікати EV найбільш підходять для сайтів електронної комерції. Якщо вам потрібно, щоб користувачі вводили свої платіжні реквізити та адреса, ви повинні використовувати сертифікат EV.