лого Веб Траст Україна - департаменту безпеки SSL сертифікатів adgrafics

Email S'MIME сертифікати для підпису листів

Через конструктивний «недолік» системи електронної пошти - ім'я відправника та адреса електронної пошти можуть бути підроблені, можуть бути довільно написані, що призводить до безлічі фальшивих електронних листів з ідентифікаційними даними, всі види шахрайських і фішингових повідомлень маскуються під справжні електронні листи, ці електронні листи зробили так, що користувачів неможливо ефективно захищати, і багато користувачів постраждали по-різному. Часто відбуваються різні інциденти, пов'язані з «електронною поштою», що призводить до втрати майна і репутації, навіть ставлячи під загрозу соціальне забезпечення. Шахрайство з електронною поштою стало однією з основних проблем громадської безпеки в глобальному Інтернеті.

Наш поштовий сервер вже зашифрований. Хіба цього не досить?

Шифрування ваших поштових серверів за допомогою цифрових SSL сертифікатів - мудрий крок. SSL сертифікати запобігають проникненню сторонніх між вашим клієнтом електронної пошти і вашим поштовим сервером і перехоплення конфіденційних даних в момент відправити або отримання. Однак SSL сертфіікати не захищають самі електронні листи. Так що, звичайно, ваші електронні листи добре захищені при транспортуванні на ваш сервер, але електронні листи на сервері або в дорозі десь ще можуть бути захоплені. Шифрування електронних листів, наприклад, з використанням S / MIME, робить недоступним вміст листа.

Лого підрозділи адграфікс з випуску сертифікатів безпекиБільше інформації про сертифікати для підпису документів на спеціалізованому сайті https://smime.com.ua