лого Веб Траст Україна - департаменту безпеки SSL сертифікатів adgrafics

Code Signing сертифікати для підпису програм

Цифровий підпис вашого коду, поряд з хорошими практиками управління ключами, доводить, що код походить від відомого постачальника програмного забезпечення, і захищає його від будь-якого втручання або пошкодження після публікації.

 1. Ви отримуєте попередження SmartScreen
  SmartScreen працює з диспетчером завантажень для запобігання зловмисних завантажень. Якщо завантаження вважається ризикованим, воно буде негайно заблоковано. Чим більше буде завантажений файл, тим вище буде репутація і тим менш ризикованим він буде вважатися SmartScreen. Як тільки це вважається менш ризикованим, попередження фільтра SmartScreen більше не буде з'являтися.
  Якщо код підписаний сертифікатом EV він не викличе попередження Код, підписаний сертифікатом підпису коду EV, не викличе попереджень SmartScreen, так як він забезпечує миттєву репутацію з SmartScreen.
 2. Проблеми с кодом ядра
  Для підпису коду ядра необхідний перехресний сертифікат Microsoft Code Signing Cross Для підпису коду ядра Windows 10+ вам потрібні сертифікати підпису коду EV - це вимога MicroSoft
 3. Проблеми з сумісністю по MAC
  Щоб підписаний додаток можна було довіряти на Mac, підписавший повинен стати розробником Apple. Це пов'язано з тим, що встановлений засіб захисту від шкідливого ПО для OS X, програмне забезпечення GateKeeper від Mountain Lion, обмежує завантаження додатків, доступних в магазині додатків Mac, якщо тільки вони не підписані певними розробниками Apple.
 4. Використаний для підпису сертифікат закінчився
  Використання тимчасової мітки дозволяє програмному забезпеченню перевірити, чи діяв сертифікат на момент підписання, і навіть якщо він закінчився, сертифікату все ще можна довіряти. При відсутності мітки часу програмне забезпечення просто перевіряє поточну дійсність сертифіката підпису і, якщо термін його дії закінчився, код не буде довіреним.

Існує значна різниця між покупкою програмного забезпечення у фізичному магазині з диском CD / DVD і через Інтернет. Коли програмне забезпечення приходить з фізичного магазину, вихідний код є оригінальним, і не було ніяких шансів, щоб хто-небудь змінив код. Проблема полягає в завантаженні програмного забезпечення через Інтернет, існують сотні веб-сайтів, що дозволяють завантажувати одне і теж програмне забезпечення, і ризик зараження коду шкідливими програмами знаходиться на дуже високому рівні. Небезпечні методи підпису коду і незахищені ключі підпису коду - це запрошення для хакерів. Будь-хто, хто публікує програмне забезпечення, яке широко використовується або використовується клієнтами, які можуть вважатися цінними цілями, також є потенційною першою ціллю в поетапній атаці. Недавні дослідження показують, що незалежні розробники ПЗ і ігрові студії стають популярними цілями. Скомпрометовані ключі та сертифікати роблять користувачів і організації клієнтів надзвичайно уразливими для різних видів атак. Власник скомпрометованого сертифіката, в свою чергу, зіткнеться з усіма видами проблем, включаючи втрату репутації і претензії щодо відповідальності.

Так виглядає логотип Вебтраст Україна Більше інформації про сертифікати для підпису документів на спеціалізованому сайтіhttps://codesign.com.ua