лого Веб Траст Україна - департаменту безпеки SSL сертифікатів adgrafics

Всі SSL сертифікати DigiCert без передоплати

Всі SSL сертифікати DigiCert Thawte DigiCert GeoTrust
БЕЗ ПРЕДОПЛАТИ !

Сертифікати, як правило, використовуються для обміну зашифрованими даними в мережах. Криптосистема з відкритим ключем вирішує проблему обміну секретними ключами між учасниками безпечного обміну. У централізованій інфраструктурі в ролі гаранта виступає центр, що засвідчує.

Ви не знаєте який сертифікат DigiCert Вам потрібен?

Консультації по вибору SSL сертифікатів! Ми допоможемо Вам зробити правильний вибір сертифіката, відповідного вашим технічним вимогам і бюджету. Ви можете отримати консультацію за сертифікатами SSL звернувшись за тел. 044 3834054, 067 2576220, написавши заявку по скайпу webtrust.ua, через форму зворотного зв'язку або надіславши запит Зворотний дзвінок

Кропивницький має розгалужену мережу дошкільних та середніх навчальних закладів. У 43 школах навчається 39145 учнів. Особливою популярністю користуються школи нового типу: школи-гімназії, кібернетико-технічний коледж та ліцей. У місті 46 дитячих дошкільних закладів. Вищу освіту у Кропивницькому можна отримати у 14 вищих навчальних закладах різного профілю. Достовірну інформацію про всі освітні заклади Кропивницького можна знайти на сайтах міста, що надійно захищені SSL сертифіками.